Zamknij [x]
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie

UOKiK - Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Powiększ czcionkęPomniejsz czcionkęWersja z wysokim kontrastemWersja tekstowaWersja tekstowaKanał RSSPobierz kod QREnglish version

Tu jesteś: Strona główna > Urząd > Kariera > Oferty pracy

Oferty pracy

    Drukuj pytanie
  1. Rozwiń odpowiedź Referendarz w Wydziale Analizy Danych, Departament Rozwoju Analiz (98847)

  2. Drukuj pytanie
  3. Rozwiń odpowiedź Referendarz w Wydziale Usług Informatycznych, Departament Rozwoju Analiz (98864)

  4. Drukuj pytanie
  5. Rozwiń odpowiedź Specjalista, Departament Postępowań w Sprawach Zatorów Płatniczych (98748)

  6. Drukuj pytanie
  7. Rozwiń odpowiedź Główny Specjalista do spraw: administracyjnych w Wydziale Administracji, Biuro Administracyjne (98637)

  8. Drukuj pytanie
  9. Rozwiń odpowiedź Referendarz do spraw: pomocy publicznej w Wydziale Pomocy Regionalnej, Departament Monitorowania Pomocy Publicznej (98545)

  10. Drukuj pytanie
  11. Rozwiń odpowiedź Starszy specjalista ds. mediów społecznościowych, Departament Komunikacji (98160)

  12. Drukuj pytanie
  13. Rozwiń odpowiedź Referendarz w Wydziale Przemysłu Energetyki i Usług, Departament Ochrony Konkurencji (98186)

  14. Drukuj pytanie
  15. Rozwiń odpowiedź Uwaga! Dodatkowe informacje dla kandydatów


    Pliki do pobrania:

    Zasady służby cywilnej oraz Zasady etyki korpusu służby cywilnej

    Oświadczenia kandydata do pracy na wolne stanowisko w służbie cywilnej w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów
     


    Zachęcamy, aby przygotowując swoją ofertą zwrócili Państwo szczególną uwagę na właściwe dokumentowanie spełniania wymagań w kwestiach dotyczących:

    • doświadczenia zawodowego

    Przez doświadczenie zawodowe rozumie się doświadczenie uzyskane w trakcie wykonywania pracy (zadań) na podstawie stosunku pracy, umowy cywilnoprawnej, prowadzenia działalności gospodarczej itp. W przygotowanej ofercie należy w sposób jednoznaczny wykazać długość wymaganego doświadczenia poprzez dołączenie kopii: świadectw pracy, zaświadczeń o zatrudnieniu i/lub odbytych praktykach, opinii czy referencji.

    W celu udokumentowania doświadczenia zawodowego w konkretnym obszarze należy dodatkowo dołączyć dokumenty jednoznacznie potwierdzające posiadanie takiego doświadczenia (np. zakres obowiązków, opis stanowiska pracy, opinia, referencje, zaświadczenie o odbytych praktykach, stażu lub wolontariacie).

    • wykształcenia

    Kandydaci powinni udokumentować spełnienie tego wymogu, załączając kopię dyplomu lub zaświadczenia z uczelni potwierdzającego posiadanie wymaganego wykształcenia. Na osobie składającej aplikację spoczywa obowiązek przedłożenia dokumentu, który w sposób niebudzący wątpliwości będzie potwierdzał posiadanie wymaganego wykształcenia – dotyczy to przede wszystkim dyplomów uzyskanych na zagranicznych uczelniach. Do dokumentów sporządzonych w języku obcym, z wyjątkiem certyfikatów potwierdzających znajomość języka obcego, należy dołączyć kopie tłumaczenia tych dokumentów.

    • znajomości języka obcego

    Jeżeli na danym stanowisku pracy wymagana jest znajomość języka obcego składane oferty powinny zawierać kopię odpowiedniego certyfikatu językowego lub oświadczenie o znajomości języka obcego na wymaganym poziomie.

     

    Zachęcamy do skorzystania z wzoru oświadczenia kandydata do pracy na wolne stanowisko w służbie cywilnej w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów

    Wszystkie wymagane oświadczenia oraz list motywacyjny powinny zostać podpisane.

    Dodatkowe informacje dotyczące organizacji procesu rekrutacji, składania aplikacji i wymaganych dokumentów mogą Państwo uzyskać w Biurze Kadr, Szkolenia i Organizacji, tel.: 22 55 60 850 / 22 55 60 213.

     


    Wszystkie ogłoszenia o wolnych stanowiskach w służbie cywilnej są publikowane na stronie: https://nabory.kprm.gov.pl

    Witryna jest dostosowana do wyświetlania na telefonach komórkowych i daje większe możliwości przeszukiwania bazy ogłoszeń. Osoby zainteresowane wybranym rodzajem ogłoszeń mogą przez nią zamówić e-mailowe powiadomienia o nowych ofertach.


    Sprawdź też:

Do góry