
- Jak inwestować na giełdzie? Jak edukować o finansach dzieci, młodzież czy osoby starsze?
- Jak bezpiecznie zarządzać finansami osobistymi i zadbać o emeryturę?
- Dowiedz się – dołącz do wydarzenia na Giełdzie Papierów Wartościowych. Udział jest bezpłatny.

Jesteś początkującym inwestorem, nauczycielem, rodzicem, edukatorem? Chcesz wiedzieć, jak inwestować na giełdzie i jak zarządzać finansami? A może szukasz inspiracji, jak edukować innych?
Weź udział w 5. edycji Dnia Edukacji Finansowej – 22 października 2025 r. – online lub stacjonarnie na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
W programie panele dyskusyjne, debaty eksperckie i liczne prelekcje, m.in. o inwestowaniu na GPW, edukacji ekonomicznej dzieci i młodzieży, oszczędzaniu i zarządzaniu finansami osobistymi.
My też tam będziemy – wystąpimy w module dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje finanse. Dorota Wrzeciono i Magdalena Trusińska, ekspertki z Departamentu Komunikacji UOKiK opowiedzą o tym, jak mieć wpływ na własne finanse i korzystać z konsumenckich supermocy finansowych >>> środa, 22 października, 18:15-18:45.
Zarejestruj się >>>
Organizatorem jest Fundacja Giełdy Papierów Wartościowych, współorganizatorem Giełda Papierów Wartościowych. UOKiK jest partnerem merytorycznym wydarzenia.