Zamknij [x]
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie

UOKIK - Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Powiększ czcionkęPomniejsz czcionkęWersja z wysokim kontrastemWersja tekstowaWersja tekstowaKanał RSSPobierz kod QREnglish version

Tu jesteś: Strona główna > Produkty > Jakość paliw > Zgłoszenie paliwa złej jakości - formularz

Zgłoszenie paliwa złej jakości - formularz

Jeżeli uważają Państwo, że kupione przez Państwa paliwo nie ma właściwej jakości, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Prosimy o przesyłanie dokładnych danych stacji (nazwy stacji, nazwy i numeru ulicy, miejscowości).

Formularz

Administratorem danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, z siedzibą w Warszawie (00-950), Plac Powstańców Warszawy 1.
Dane osobowe będą przetwarzane w procesie monitorowania i kontrolowania jakości paliw i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Zawiadamiający jest uprawniony do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych Prezesowi Urzędu jest dobrowolne.
Oświadczam, że powyższe informacje są mi znane i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Do góry

Zobacz także:
Bezpieczne place zabawICPENKonkurs na prace magisterskie i doktorskieEuropejskie Centrum KonsumenckieUE